Фарғона водийсида «Андижон — Савай — Хонобод темирйўл участкаси модернизация қилинмоқда
29/03/2019 Ўзбекистон ҳарбий кадрларни тайёрлаш борасида Беларус билан баённома имзолади 29/03/2019 11-синф битирувчиларига давлат намунасидаги касб малакаси дипломи берилади 29/03/2019 Абдулазиз Камилов Қозоғистоннинг мамлакатимиздаги янги элчисини қабул қилди 29/03/2019 Япония элчиси билан ҳамкорликнинг янги босқичлари муҳокама этилди 29/03/2019 Мисрда Ўзбекистонлик Талабалар Иттифоқи ташкил қилинди 29/03/2019 “Ҳаж” ва “Умра” сафарлари учун қўшимча авиарейслар қатнови йўлга қўйилмоқда 29/03/2019 Шавкат Мирзиёев: Абдухолиқ Ғиждувоний мажмуаси маърифат маркази бўлиши керак 29/03/2019 Навоийдаги сайёр қабулда 100 дан ортиқ мурожаат ечимини топди 29/03/2019 Тиббий-ижтимоий хизматлар агентлигининг вазифалари белгиланди 29/03/2019 Хорижлик мутахассис ўзбекистонлик талабаларга туркий тиллар тарихи мавзусида онлайн маъруза қилди