Мажбурий техник кўрикдан ўтказиладиган транспортларнинг ягона электрон базаси шакллантирилади
02/04/2019 Қотилликни содир этишда гумон қилининган шахс бир сутка ичида қўлга олинди 01/04/2019 Тошкент тиббиёт академияси Фарғона филиалида «Давалош иши» йўналишида факультет очилади 01/04/2019 БААда қабул қилинган келишув ва битимларни амалга ошириш бўйича асосий вазифалар белгилаб берилди 01/04/2019 Бухорода Туркия соғлиқ билимлари университети филиали ва клиникаси очилади 01/04/2019 Швейцария билан қишлоқ аҳолисини сув билан таъминлаш масаласида ҳамкорлик мустаҳкамланмоқда 01/04/2019 «Ўзбекистон темир йўллари» АЖда Ахборот-таҳлил медиа маркази очилди 01/04/2019 Марказий банк ҳисоботи: 2018 йилда 700 минг долларлик қурол-яроғ импорт қилинди 01/04/2019 Сайёр қабул: Фарғона вилояти аҳолисини қандай муаммолар қийнамоқда? 01/04/2019 Ўзбекистон делегацияси амалий ташриф билан Афғонистонда бўлди 01/04/2019 Жорий йил Европа Иттифоқи вакиллари билан ўтадиган тадбирлар режаси муҳокама қилинди