Тошкентда Gentra автомобили қарама-қарши йўлакка чиқиб кетиб, светофорни ағдариб юборди
21/02/2026 Тошкентда қурилиш материаллари бозоридаги ёнғин 200 квадрат метр майдонда ускуналар ва маҳсулотларни йўқ қилди 21/02/2026 Ўзбекистон ва Афғонистон ташқи ишлар вазирлари иқтисодий ҳамкорликни кенгайтириш масалаларини муҳокама қилишди 21/02/2026 Ўзбекистон ва Бангладеш барча даражалардаги ҳамкорликни кенгайтириш масалаларини муҳокама қилишди 21/02/2026 Ўзгидромет 21 февраль куни Тошкент ва унинг атрофидаги ҳудудларда чанг концентрациясининг ошиши ҳақида огоҳлантирмоқда 20/02/2026 Ўзбекистон Президенти Қорақалпоғистонни ижтимоий-иқтисодий ривожлантиришнинг устувор вазифаларини муҳокама қилди 20/02/2026 Сурхондарёда ҳоким ўринбосари ва Наманганда ҳоким ёрдамчисининг ноқонуний ҳаракатлари фош этилди 20/02/2026 21 мартдан Саудия Арабистони ҳажга тайёргарлик муносабати билан умра визалари беришни тўхтатади 20/02/2026 Наманган туманида 627 грамм гашиш билан аёллар гуруҳи қўлга олинди 20/02/2026 Ўзбекистон ва Корея ўртасида парламентлараро ҳамкорлик масалалари муҳокама қилинди 20/02/2026 Олий Мажлис делегацияси ЕХҲТ Парламент Ассамблеясининг қишки сессиясида иштирок этди